Kontakta oss

Hör av dig till Anderssons

Tveka inte att höra av dig till oss, vi svarar gärna på dina funderingar.

Kontaktuppgifter

Kontakta oss
Sök jobb

Kontakta oss gärna genom att fylla i formuläret med dina funderingar.


Vi lagrar inte dina uppgifter

Oavsett om vi söker en specifik tjänst eller inte, så tycker vi alltid att det är intressant att träffa nya människor. Välkommen att kontakta oss!


Vi lagrar inte dina uppgifter

Kontaktpersoner

Vem söker du?

Patrik Wretman Driftledare specialen 023-290 82 patrik@anderssons.com
Stefan Dalby Driftledare lokalvård 023-290 83 stefan@anderssons.com
Ann-Marie Carlsson Gruppledare lokalvård/hemstädning 023-290 84 ann-marie@anderssons.com
Ewylinn Alalauri Driftsupport/Kundansvarig 023-290 86 ewylinn@anderssons.com
Maria Ahlnander HR 023-290 85 maria@anderssons.com
Annelie Andersson Ekonomi 023-666 06 91 annelie@anderssons.com
Henrik Andersson VD 023-290 81 henrik@anderssons.com