Kontakta oss

Hör av dig till Anderssons

Tveka inte att höra av dig till oss, vi svarar gärna på dina funderingar.

Kontaktuppgifter

Kontakta oss
Sök jobb

Välkommen att kontakta oss. Vi har som mål att återkomma till dig inom två arbetsdagar.


Vi lagrar inte dina uppgifter

Sök jobb hos oss.


Vi lagrar inte dina uppgifter

Kontaktpersoner

Vem söker du?

Henrik Andersson VD/säljare lokalvård 023-290 81 henrik@anderssons.com
Patrik Wretman Driftledare specialen 023-290 82 patrik@anderssons.com
Stefan Dalby Driftledare lokalvård 023-290 83 stefan@anderssons.com
Ann-Marie Carlsson Gruppledare lokalvård 023-290 84 ann-marie@anderssons.com
Ewylinn Alalauri Driftsupport/kundansvarig 023-290 86 ewylinn@anderssons.com
Maria Ahlnander HR 023-290 85 maria@anderssons.com
Annelie Andersson Ekonomi 023-666 06 91 annelie@anderssons.com